پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
خشت آخر
روایت عشق
رونق تولید
کمک به سیل زدگان
ثبت نام خادمین شهدا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
پایگاه تحلیل های دانشجویی
بازی سایه روشن
16. شهريور 1398 - 17:45   |   کد مطلب: 7749
مسئول بسیج حقوقدانان استان اردبیل از اعزام حقوقدانان اردبیلی به هفتمین اجلاسیه نخبگان حقوقی و قضایی کشور در مشهد مقدس خبرداد و گفت:گفتمان سازی در خصوص مبارزه با فساد، تشکیل کمیته صلح و سازش ازاهداف سازمان بسیج حقوقدانان استان اردبیل است.

به گزارش ابصارخبر، رضا ندایی مسئول بسیج حقوقدانان استان اردبیل از اعزام حقوقدانان اردبیلی به هفتمین اجلاسیه نخبگان حقوقی و قضایی کشور در مشهد مقدس خبرداد و گفت: این اجلاسیه با عنوان جهاد حقوقی، عدالت خواهی در اقتصاد برگزار شد.

وی در ادامه سخنان خود به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: شعار ما می‌توانیم در بیانیه گام دوم انقلاب تبلور یافته است و این تبلور چهل سال است که در انقلاب اسلامی در حال شکوفایی است و در دهه پنجم انقلاب امید به آینده در همه عرصه‌ها زمینه سازی پیشرفت کشور در کلام رهبری را بیشتر روشن می‌کند.

وی افزود: امروز نظام تربیتی مورد نظر در زنجیره پنج گانه تمدن نوین اسلامی از مرحله دانشگاه‌ها با نقش آفرینی حقوقدانان و عدالت خواهی مبارزه با فساد و بایسته‌های حکومتی و جهادی می‌تواند به تحول ملموس ایران در عرصه داخلی و خارجی ایران بیانجامد.

ندایی با بیان اینکه طرح شبکه‌سازی راهی برای اهداف بلند نظام انقلاب با توجه به منظومه فکری امام (ره) است، اظهار کرد: در این بستر کاهش آسیب‌های اجتماعی و افزایش قانون‌مداری را شاهد خواهیم بود.

وی به برنامه بسیج حقوقدانان استان اردبیل نیز اشاره کرد و گفت:گسترش فعالیت های علمی و تخصصی وآسیب شناسی حقوقی وبرگزاری کارگاه های توانمندسازی باموضوعات مختلف ودانش افزایی ، توسعه منابع انسانی و تحقق اهداف اسناد بالا دستی ودراولویت قراردادن سیاست های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری از جمله برنامه های پیشروی سازمان بسیج حقوقدانان استان اردبیل می باشد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار