سرویس: ورزشی کد خبر: 9956 ۱۲:۱۳ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۶

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع):

منش پهلوانی قهرمانان، عزت‌آفرین میادین ورزشی است

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) با بیان اینکه شهدای ورزشکار پهلوانانی بودن که مدال‌هایشان پلاک‌هایشان شد به لزوم صیانت از روحیه پهلوانی ورزشکاران پرداخت و گفت: منش پهلوانی قهرمانان مل، عزت‌آفرین کشور در میادین ورزشی مختلف است

منش پهلوانی قهرمانان، عزت‌آفرین میادین ورزشی است

به گزارش ابصارخبر، سردار غلامحسین محمدی اصل فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) شب گذشته در جمع پهلوانان و ورزشکاران اردبیلی در مجموعه ورزش‌های پهلوانی علی بن ابی‌طالب (ع) ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ورزشکار گفت: شهدای ورزشکار پهلوانانی بودن که مدال‌هایشان پلاک‌هایشان شد.

وی به مقایسه جوانان صدر اسلام با دوران دفاع مقدس و برهه کنونی پرداخت و گفت: جونان امروز هم مانند جوانان دوران دفاع مقدس هستند و حتی فراتر از آنها در میادین جنگ نرم و ترکیبی دشمنان با بصیرت و ایثار خود حماسه‌آفرینی می‌کنند.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) به بیان ویژگی‌های جنگ ترکیبی پرداخت و گفت: جنگ امروز نیز همانند دوران دفاع مقدس نامتقارن و ناهمگون است و اراده‌ها تعیین‌کننده این نبرد سرنوشت‌ساز هستند.

وی اقدامات خصمانه پارلمان اروپا در اقدام به تحریم سپاه پاسداران را متذکر شد و گفت: سپاه پاسداران هرجا نیاز به حضور در میدان دفاع از انقلاب اسلامی، مرزهای کشور و حمایت از ملت ایران است بدون کمترین ملاحظه‌ای پا به میدان گذاشته لبیک‌گوی فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

سردار محمدی اصل 44 سال ایثار و مقاومت رزمندگان اسلام در عرصه‌های خدمت‌رسانی به مردم و مقابله با دشمنان اسلام را یادآور شد و گفت: سلاح رزمندگان ایران اسلامی در این مدت ایمان عمیق به خداوند متعال است.

وی با بیان اینکه پاسداران انقلاب اسلامی آگاهانه پا به میدان مبارزه با استکبار گام نهاده‌اند، گفت: رزمندگان اسلام در 43 سال گذشته غریبانه زندگی کرده  و همواره مورد توهین، تهدید و تحریم‌های دشمنان قرار گرفته‌اند و این بیانگر درستی مسیری است که انتخاب شده است.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) مشکلات  و سختی‌های صدر اسلام را یادآور شد و گفت: پاسداران انقلاب اسلامی با الهام از مکتب عاشورا برای دفاع از اسلام و انقلاب و مردم مؤمن و متدین ایران اسلامی همواره آماده بوده  و در این راه از هیچ تهدید و تحریمی واهمه ندارند.

وی خانه‌نشینی ۲۵ساله مولا امیرالمؤمنین بر اثر جهالت دوران را متذکر شد و گفت: پاسداران انقلاب اسلامی که همان فرزندان ملت ایران اسلامی هستند با تمام وجود پشتیبان و لبیک‌گوی فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند تا ضمن پیشگیری از اتفاقات تلخ آن دوران عصر ظهور مولایمان امام‌زمان (عج) محقق شده و ریشه ظلم و ستم از جهان برچیده شود.

سردار محمدی اصل در پایان سخنان خود به اقدامات بسیج در خدمت‌رسانی به مردم اشاره کرد و گفت: یکی از اقدامات قابل‌ستایش بسیج فراهم‌سازی مقدمات آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد مالی است که در راستا بسیج حقوق‌دانان با کمک خیرین و نیکوکاران نقش مهمی در فرهنگ‌سازی این عمل انسان‌دوستانه انجام داده است.

وی آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد ملی را کار خداپسندانه عنوان کرد و گفت: این عمل خیر از کارهای ماندگار بسیج است؛ چراکه بسیاری از افراد گرفتار در بند افراد فرهیخته و آبرومند هستند که گرفتار غفلت و قضاوقدر الهی شدند و گام‌نهادن این مسیر، در واقع حرکت در مسیر ایجاد تمدن نوین اسلامی و تبلور جلوه‌های زیبایی از اسلام ناب محمدی است.

 

خبرنگار: نعمت گنجی