سرویس: اخبار کوتاه کد خبر: 10203 ۱۱:۴۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل عنوان کرد:

کسب رتبه برتر اردبیل در حوزه صنایع کوچک

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از کسب رتبه برتر کشوری این شرکت در شاخص‌های حوزه صنایع کوچک و حمایت از واحدهای تولیدی خبر داد.

کسب رتبه برتر اردبیل در حوزه صنایع کوچک

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی«ابصارخبر» هاشم علایی  مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران از کسب رتبه برتر  استان اردبیل در شاخص‌های حوزه صنایع کوچک و حمایت از واحدهای تولیدی خبر داد و گفت: شرکت شهرک‌های صنعتی در کنار تامین زمین و اجرای زیرساخت‌های مورد نیاز سرمایه‌گذاران، نسبت به توانمندسازی و ارتقاء دانش و بهره‌وری واحدهای تولیدی نیز اقدام می‌کند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه بر اساس ارزیابی‌های انجام شده، شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل در میان گروه سوم شهرک‌های صنعتی کل کشور در تحقق شاخص‌های حمایتی سال 1402 حوزه صنایع کوچک، حائز رتبه برتر کشوری شده است که بدون تردید، کسب این موفقیت مهم با تلاش و کوشش کلیه کارکنان و مدیران این شرکت محقق شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل ادامه داد: برگزاری تورهای صنعتی، دوره‌های آموزشی، حمایت از حضور در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی، کمک به بازاریابی و اخذ گواهینامه‌های استاندارد سازی، اجرای خوشه‌های صنعتی، شناسایی و رفع نیازهای فناورانه، نیازسنجی و احصاء مشکلات صاحبان صنایع، از جمله برنامه‌هایی است که به منظور افزایش تولید و بهره‎‌وری واحدهای تولیدی انجام می‌شود.

علایی گفت: شرکت شهرک‌های صنعتی به عنوان یک سازمان توسعه‌ای، نقش بسزایی در توسعه صنعت استان دارد، همانگونه که این شرکت تلاش کرده است با تملک اراضی مورد نیاز و اجرای پروژه‌های عمرانی متعدد، زمينه افزايش توليد و اشتغال در استان را فراهم سازد.

وی حرکت در راستای تحقق شعار سال و رفع موانع تولید را از مهمترین برنامه‌های این شرکت در سال جدید برشمرد و افزود: مطمئناً با عمل به شعار سال و با استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود، زمینه‌های رشد و پویایی هرچه بیشتر صنعت استان فراهم خواهد شد.

 

انتهای خبر/ ج