نمایش 1 - 10 از 118
رسول شکری نیا
رئیس مرکز رسانه و شبکه‌های اجتماعی بسیج
رئیس مرکز رسانه و شبکه‌های اجتماعی بسیج گفت: دبیرخانه دائمی خبر خوب می‌تواند با همفکری فعالان رسانه‌ای، وضعیت و اعتبار گذشته را به رسانه‌ها و مطبوعات بازگرداند.
حامد هاشمی مجد
دبیرشورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اردبیل:
دبیرشورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اردبیل ضمن تشریح دیدگاه‌های خود در خصوص وضعیت کشور به تبیین رمز ماندگاری انقلاب اسلامی در کوران فتنه ها پرداخت و گفت:حماسه آفرینان 14 دی در واقع مهر باطل بر عقبه فتنه 88 زدند.
حجت الاسلام حیدری
پدر شهید محمد حیدری؛
پدر دانشجوی شهیدمحمد حیدری در حاشیه راهپیمایی شکوهمند مردم اردبیل در محکومیت فتنه اخیر با بیان اینکه جوانان از آرمان های انقلاب حراست کنند از دولتمردان نیز خواست تا با الگوگیری از رزمندگان اسلام،دغدغه‌های مردم را برطرف کنند.
راشد پرستار رئیس مجمع سازمان های مردم نهاد
رئیس مجمع سازمان های مردم نهاد استان؛
رئیس‌ مجمع‌ سازمان‌های‌مردم نهاداستان‌ به ریشه‌یابی‌ مشکلات اخیر پرداخت و گفت: اساتید و اندیشمندان ما باید در وضعیت‌کنونی‌، معترضین را به اندیشیدن‌ بیشتر دعوت کنند چرا که جریانات‌ متصل به خارج، در حال‌ کشاندن‌ جامعه‌ به‌ سطحی‌نگری‌ هستند.
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق؛
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق برگزاری محاکمه ی سران فتنه را خواستار شد و گفت: هر چند که نه دی خود دادگاهی بود که به لطف الهی فتنه گران را برای همیشه محکوم کرد ولی امروز زمان آن است که فتنه گران به سزای واقعی اعمالشان برسند.
حجت الاسلام عابدی
مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی؛
مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان اهمیت گرامیداشت حماسه 9 دی را یادآورشد و گفت: موفقیت های ایران در خشکاندن ریشه فتنه داعش در منطقه موجب نگاه های غضب آلود استکبار بخصوص رژیم صهیونیستی و ارتجاع عرب جهت ایجاد فتنه های دیگری شده است.
 دبیر سیاسی جامعه‌ی اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق
دبیر سیاسی جامعه‌ی اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق؛
دبیر سیاسی جامعه‌ی اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق به تبیین ویژگی های یک دانشجوی فعال پرداخت و گفت: دانشجوی فعال باید در هر جمعی ذهنی روشن تر، زبانی گویاتر و ابتکاری بیشتر از خود نشان دهد.
حجت الاسلام عزیز عابدی
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی؛
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان با اشاره به سالروز نامه تاریخی رهبر انقلاب به جوانان غرب گفت: هفته وحدت بهترین فرصت برای معرفی اسلام واقعی به جهانیان است.
معین الدین اسدی
مسئول بسیج دانشجویی استان؛
مسئول بسیج دانشجویی استان گفت:بسیج دانشجویی بعنوان فعالترین تشکل دانشجویی در زمینه‌های مختلف فرهنگی، ورزشی،علمی و مذهبی در قالب برگزاری دوره‌های آموزشی چون طرح ولایت،چمران،دیالمه، راهیان نور، اردوهای جهادی در راستای تحقق اهداف عالیه نظام در دانشگاهها فعالیت می کند.
هادی ملکی
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان؛
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان در آستانه 13 آبان ضمن تبیین اهمیت استکبار ستیزی در جامعه گفت:دانشجویان پیرو خط امام هرگز اجازه دست اندازی و ایجاد خلل در مسیر حرکت انقلاب به "آمریکا دوستان" را نخواهند داد.

صفحه‌ها