نمایش 1 - 10 از 133
حجت الاسلام حسنی
رئیس نهاد رهبری در دانشگاه های استان:
رئیس دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های استان از "احسان، صبر و گذشت" بعنوان بزرگترین درس های ماه رمضان برای انسان نام برد و گفت: بهترین ارمغان رمضان برای انسان نیز کسب "تقوای الهی" است.
مسئول بسیج طلاب
مسئول بسیج اساتید،طلاب و روحانیون استان؛
مسئول بسیج اساتید،طلاب و روحانیون استان، سیاست‌های دولتمردان امریکا در طول تاریخ علیه ایران را یادآور شد و گفت:آمریکا در طول تاریخ همواره ایران ستیز و خصم آلود بوده است.
عزیز عابدی
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان،
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان با بیان اینکه اهل بیت(ع) کشتی نجات همه انسان ها از بلا و گرفتاری های دنیای کنونی است به تبیین رسالت های پاسدار پرداخت و گفت: ذلت ناپذیری، مهمترین خط مشی انقلاب است.
 اسکندر فتحی آذر
عضو هيات علمي دانشگاه تبريز؛
عضو هيات علمي دانشگاه تبريز با انتقاد از افت شدید میزان مطالعه در مدارس، مضررات عدم مطالعه در کشور را متذکر شد و گفت: عدم مباحث علمی باعث رکود خلاقیت در دانش آموزان می شود.
سجاد محسنی
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اردبیل؛
4 سال جنگ ایجاد شده در یمن، نه تنها جوانان مؤمن و مبارز این سرزمین را از مقاومت خسته نکرده، بلکه علاقمندی و عمق اندیشه های اسلام را در بین جوانان یمنی نیز بیشتر کرده است.
حجت الاسلام حسنی
رئیس دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های استان؛
رئیس دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های استان در آستانه فرا رسیدن سال جدید ضمن تبریک این عید باستانی، گفت: بهار طبیعت در واقع بهترین عبرت برای شکوفایی مجدد انسان ها است.
سید هدایت علوی
یک رزمنده دوران دفاع مقدس:
یک‌ رزمنده‌ دوران‌ دفاع ‎مقدس‌ با بیان‌ اینکه‌ فضای‌ مجازی‌ بهترین‌ بستر برای‌ آشنایی‌ جوانان‌ با سیره‌ شهدا است، از فعالین‌ این‌ عرصه‌ خواست‌ تا با برگزاری‌ یادواره‌های‌ مجازی، این‌ فضا را‌ به‌ عطر شهدا معطر کنند.
حجت الاسلام واحدیزاده
رئیس نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی:
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به تبیین اهداف راهیان نور پرداخت و گفت: کسب معرفت شهدا، از اهداف راهیان نور است.
راهیان نور دانشجویی اردبیل
مسئول بسج دانشجویی استان
مسئول بسیج دانشجویی استان به معرفی یادمان های مناطق عملیاتی دفاع مقدس راهیان نور دانشجویی پرداخت و گفت: دانشجویان اردبیل برای اولین بار از سد کرخه، کانال کمیل و بیمارستان صحرایی نیز بازدید خواهند کرد.
اصغر شکیبا
گفتگویی خواندنی با یک مبارز انقلابی؛
سیاه ترین روز اردبیل در 23 بهمن 57 رقم خورد،در آن روز علی رغم اینکه انقلاب اسلامی در 22 بهمن به پیروزی رسیده بود ولی مأموران شهربانی با پناه گرفتن در ساختمان خود، همچنان مردم را به رگبار می بستند.

صفحه‌ها