نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

سرویس: اخبار کوتاه کد خبر: 10199 ۱۶:۰۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۳

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع):

مشارکت در انتخابات بیمه مجدد نظام و رژه پولادین مردم است

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) به روش و منش آیت الله رئیسی در انتخابات سیزدهم اشاره کرد و گفت: مشارکت در انتخابات بیمه مجدد نظام و تجلی رژه پولادین مردم ایران است.

مشارکت در انتخابات بیمه مجدد نظام و رژه پولادین مردم است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی«ابصارخبر»، سردار غلامحسین محمدی اصل عصر امروز در همایش جهاد تبیین انتخابات ریاست جمهوری که توسط بسیج کارگران و کارخانجات در سالن همایش های اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل با حضور جمعی از کارگران، کارفرمایان و کارمندان این اداره برگزار شد به تبیین جنگ سخت و دوران دفاع مقدس پرداخت و گفت: بسیجیان بی توقع ما در 8 سال جنگ تحمیلی کم نظیر، تنها با ایمان عمیق حماسه آفرینی کردند

وی به رشادت ها و توانمندی های فرماندهان شهیدی  همچون شهید مهدی باکری اشاره کرد و گفت:  این فرماندهان دلاور و مدبر در مدت کوتاه فرماندهی خود با توسل و توکل به خداوند متعال، پیامبر اسلام و ائمه معصومین(ع) با راز و نیاز و توسل و توکل  ابتدا خود را به باکری هایی تبدیل کردند که تا ابد در اسمان ایران اسلامی نورافشانی کرده و در مرحله بعد  با اخلاص بی مانندشان کشور را آسیب ناپذیر کرده اند.

سردار محمدی اصل با بیان اینکه جنگ امروز سوای جنگ نرم، جنگ اب است به تاریخ پر فراز و نشیب ایران  در دوران قبل از انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: تمام مشکلات ایران امروز ما در بی لیاقتی و خودکامگی شاهان به ویژه رژیم پهلوی است چراکه در سایه بی تدبیری  و وابستگی سردمداران رژیم های گذشته ضمن جدا شدن قطعه های ناب از گوهر درخشان وطن، سرچشمه ارتفاعات ارس که در آن زمان جزو قلمرو ایران بزرگ بود امروز از دست رفته  و خسارت های جبران ناپذیری به کشور وارد شده است.

وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه بعد از انقلاب اسلامی شهدای گرانقدر با ایثار خود آینده کشور را تضمین کردند  به شهدای خدمت اشاره کرد و گفت: آیت الله رئیسی با فرهنگ عاشورایی و شهدایی متواضعانه به مردم خدمت کرد و خالصانه تداوم بخش راه شهدا شد.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) به گفتمان مقاومت اشاره کرد و گفت: برخلاف دولت‌های گذشته که اندیشه وابستگی در سر داشتند و ارتباطات ما با چند کشور معدود آن هم بر محور تهدید و تحریم بود، شهید ایت الله رئیسی با تکیه بر ولایت و توکل بر خداوند متعال با 90 کشور جهان ارتباط سازنده برقرار که حضور نمایندگان 68 کشور در تشییع شکوهمند این شهید خدمت گواه بر این مدعا است.

 وی به اخلاق آیت الله رئیسی در دوران انتخابات اشاره کرد و گفت: شهید آیت الله رئیسی قبل از انتخابات رئیس قوه قضائیه بود و از همه پشت پرده ها، جرم ها و خیانت های کاندیداها خبر مستند داشت اما با تواضع و متانت در برابر همه بی‌اخلاقی‌های رقبای انتخاباتی صبر کرد و پاسخ نداد در حالی که می توانست با افشاگری ها از حق خود دفاع کند ولی نکرد و شخصیت والای ولایمتداری خود را به نمایش گذاشت.

سردار محمدی اصل با بیان اینکه رئیس جمهور شهید ذوب در ولایت بود و مثل یک سرباز مجری فرامین رهبری در اعتلای کشور بود، گفت: رئیس جمهور جدید نیز باید با تداوم راه شهدی رئیسی یاور محرومان بوده و در اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی شبانه روز تلاش کند چراکه تنها راه رستگاری و پیشرفت کشور در گرو اطاعت از ولایت فقیه است. 

وی در ادامه سخنان خود به تبیین ویژگی های شهید آیت الله رئیسی پرداخت و گفت: مردم داری، مردم یاری در وی به اوج رسیده بود و در حقیقت خدمتگزار واقعی مردم و محرومین بود.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) با بیان اینکه آیت الله رئیسی تا آخرین لحظه حیات خود برخلاف نظر رهبری قدمی بر نداشت گفت: آیت الله رئیسی موجب ناراحتی رهبری نشد و برخلاف سایر روسای جمهور تا آخرین لحظه شهادت  لبیک گوی رهبر بود و در این راه به تهمت‌ها و فشارها کوچکترین اعتنایی نکرد.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) با بیان اینکه آیت الله رئیسی در کار جهادی زبانزد خاص و عام بود گفت: آیت الله رئیسی همچون شهید رجایی که مدت کوتاهی رئیس جمهور کشور بود منشاء خیر و برکت شد.

وی خیانت های بنی صدر را متذکر شد و گفت: در اوایل انقلاب که خبری از رسانه های پرمخاطب  و جهاد تبیین و فضای نقد و بررسی نبود، بنی صدر با سوء استفاده از شرایط موجود بیشترین ارای مردمی را به خود اختصاص داد ولی با خیانت های خود به مردم ضربات جبران ناپذیری به بدنه کشور که وارد جنگ نابرابر شده بود وارد کرد.

سردار محمدی اصل خاطرنشان کرد: اگر در ان دوران جهاد تبیین بود شاهد ثبت خیانت های بنی صدر در  کشور نبودیم.

وی به رسالت سنگین امروز مردم اشاره کرد و گفت: امروز که عصر رسانه و ارتباطات است  وفضای کافی برای نقد و بررسی و شنتخت کاندیداهای ریاست جممهوری وجود دارد مردم وظیفه دارند با سنجش کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری ضمن فراهم کردن فضای پرشور و نشاط انتخاباتی در کشور با انتخاب اگاهانه خود جایگزین مناسبی برای تداوم راه رئیس جمهور شهبد آیت‌الله رئیسی انتخاب کنند.

 فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) با بیان اینکه خداباوری حلال مشکلات است گفت: کاندیداهای ریاست جمهوری باید وفاداری خود به اسلام و انقلاب و ارمان های شهدا را در میدان عمل نشان دهند.

 وی به رئیس جمهور آینده نیز اشاره کرد و گفت: رئیس جمهور جدید برای تداوم راه شهدای خدمت باید عبور از تحریم ا سرلوحه امور خود قرار دهد تا با مبارزه با استکبار ضمت قدرت افزایی  کشور را در میادین جهانی عزتمند کند.

سردار محمدی اصل با بیان اینکه شرکت در انتخابات همانند دفاع مقدس است، گفت:  شرکت در انتخابات مانند نمازهای یومیه برای همه واجب است. همانگونه نماز پایه و ستون دین است شرکت در انتخابات نیز واجی عینی است تا اقتدار ایران به نمایش گذاشته شود.

وی با بیان اینکه مردم در روز انتخابات ضمن اهدای آرای خود به سربلندی ایران کمک می‌کنند گفت: مردم با انتخاب اصلح شخصی را به ریاست جمهوری انتخاب کنند که سرباز ولایت باشد و با تداوم روش و منش رئیس جمهور شهید زمینه ساز رشد و پیشرفت کشور و تعالی ایرانیان شود.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) در پایان سخنان خود تصریح کرد: مشارکت در انتخابات بیمه مجدد نظام و رژه پولادین مردم ایران اسلامی است.

 

 

 

انتهای خبر/ ج