نمایش 1 - 10 از 180
میثم بیگ میرزایی
یادداشت:
ملت ایران مخصوصا جوانان توانستند سلطنت دیکتاتوری شاهی را نابود کنند که تحت حمایت ابر قدرت هایی همچون آمریکا و شوروی بود که بنا به فرموده ی امام (ره) فرار شاه طلیعه ی انقلاب اسلامی بود.
محمد زینالی
یادداشت؛
«جزیره ی آمریکایی» روحی است که از استعمار و استثمار وارد کنش یا کردار تجاری و اقتصادی ما شده و انسان های ضعیف و فاقد توانایی کار مستقل را به زیر لگام خود می کشد و آن ها را به مانند روبات های کم هزینه استعال می کنند.
بازخوانی فتنه 88
یادداشت دانشجویی
امروز جریان مخالف به دنبال تطهیر سران فتنه و عادی­ سازی وجهه آنان است، در حالی­که بازخوانی فتنه 88 نشان می­ دهد که سران فتنه، با اصرار بر رفتارهای غیرقانونی خود چگونه امنیت ملی کشور را در معرض تهدید قرار دادند.
9دی تبلور پایبندی مردم به اصول اولیه انقلاب است
یادداشت دانشجویی؛
شعارهای ۹ دی، شعارهای همیشگی و کلیشه‌ای نبود، شعارهای جدیدی بود که از پیوند عشق به ولایت، عاشورا، انقلاب و نفرت از دشمنان حریم ولایت به دست آمده بود و این نشان از اعتقادات سیاسی مذهبی مردم یک کشور داشت.
مطالبه گری
حرکت علمی دانشجویان باید در جامعه و دانشگاه، طوری نهادینه شود که کسی احساس نکند مطالبه شخصی است بلکه مطالبه دانشجویی، مطالبه ای در راستای مصالح جامعه است.
ثوراله نوروزی
یادداشت
انسان در هر عصری که باشد از منظر مولانا باید در وهله اول چون نی خالی شود و کودک وار با ذهنی خالی از هر گونه پیش فرض به جهان و انسانهایش بنگرد تا با ذهنی سپید چون کودک با جهان و انسانهایش مواجه نشود.
 مسئول روابط عمومی جامعه اسلامی دانشجویان محقق
یادداشت دانشجویی؛
رئیس جمهور امریکا که انگار یادش رفته که فرزندان فلسطین سالهاست با دست خالی مقابل این رژیم اشغالگر ایستاده و با خون خود، قدس را حفظ کرده و خواهند کرد.
بیت المقدس، پایتخت جبهه مقاومت
یادداشت دانشجویی؛
رژیم غاصب صهیونیستی و بزرگترین حامی او یعنی آمریکا بداند که دوران ارعاب و تهدید و قلدری ابرقدرت ها سپری شده و جبهه مقاومت هرگز به اسرائیل اجازه نخواهد داد تا بیت المقدس را بعنوان پایتخت خود برگزید و باید این رویا را با خود به گور خواهد برد.
مجید تکانلو
یادداشت دانشجویی؛
ما از نسل همان دانشجویان انقلابی معترض در روز 16 آذر هستیم که ایده استکبارستیزی را کاشتند تا درس عبرتی برای آیندگان شود.
شکست های زنجیره ای عربستان
داعش در حال مرگ است! صدها میلیارد دلار هزینه برای گروهک های تروریستی به شکست انجامیده، عربستان پس از 3 جنگ فرسایشی در یمن، هنوز نتوانسته یمن را شکست دهد، حتی قطر نیز راه خود را از عربستان جدا کرده است

صفحه‌ها