کد خبر: 7445 ۱۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰

با شرکت 12 تیم

مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظرات دانشجویی در اردبیل آغاز شد

مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظرات دانشجویی با شرکت 12 تیم از دانشگاه های اردبیل در پردیس علامه طباطبایی دانشگاه فرهنگیان اردبیل آغار شد.

مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظرات دانشجویی در اردبیل آغاز شد

به گزارش ابصارخبر، صبح امروز طی مراسم افتتاحیه ای که با حضور نمایندگان دانشگاه های اردبیل، مسئول جهاد دانشگاهی و تیم های شرکت کننده در سالن اجلاس پردیس علامه طباطبایی دانشگاه فرهنگیان برگزار شد مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظرات دانشجویی در اردبیل آغاز به کار کرد.

رضا عبدی رئیس دانشگاه فرهنگیان اردبیل در گفتگو با خبرنگار مابه تبیین اهمیت و ویژگی های مناظرات دانشجویی پرداخت و گفت: برگزاری این مناظرات در واقع بهترین فرصت برای پر کردن خلاء های آموزشی و مهارت افزایی دانشجویان در بیان مطالب و مطالبه گری است.

وی کار تیمی را اساس مناظرات دانشجویی عنوان کرد و گفت: اگر مناظرات سازنده برگزار شود، آنگاه در آینده مزدیک شاهد برطرف شدن مشکلات کشور نیز خواهیم شد چراکه همین دانشجویان آینده سازان کشور هستند

عبدی با بیان اینکه قبل از برگزاری مسابقات یک دوره آموزشی برای تیم های شرکت کننده برگزار شد، گفت: رعایت اداب مناظره از ویژگی های یک مناظره سازنده است.

وی به جزئیات هشتمین دوره مرحله استانی مناظرات دانشجویی اشاره کرد و گفت: در این دوره از مسابقات با استقبال چشمگیر دانشجویان 12 تیم از دانششگاه های اردبیل موفق به حضور در این مناظرات شدند  و به خاطر اینکه 7 تیم از این 12 تیم متعلق به دانشگاه فرهنگیان استان بود میزبانی به پردیس علامه طباطبایی داده شد.

مرحله استانی مسابقات ملی مناظرات دانشجویی از صبح امروز آغاز و تا عصر روز پنجشنبه ادامه خواهد داشت، تیم برتر تین دوره  از مسابقات به مرحله کشوری اعزام خواهد شد.

انتهای پیام/ج