پربازدیدترین ها

کد خبر: 7436 ۱۶:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵

مسئول جدید سازمان بسیج جامعه پزشکی استان معرفی شد

رامین سلطانی مسئول خدمات درمانی بسیجیان اردبیل طی کمی از سوی فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) به عناون مسئول چدید سازمان بسیچ چامعه پزشکی استان اردبیل منصوب شد.

مسئول جدید سازمان بسیج جامعه پزشکی استان معرفی شد

 به گزارش ابصارخبر، پیش از ظهر امروز طی مراسم تکریم و معارفه که با حضور سردار فرهنگ مستعد حصاری جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در محل سالن جلسات ناحیه بسیج دانشجویی اردبیل برگزار شد ضمن قدردانی از زحمت 3ساله محمد نوری مسئول سابق سازمان بسیج جامعه پزشکی، رامین سلطانی مسئول درمان بسیجیان، با حفظ سمت به عنوان مسئول جدید این سازمان در اردبیل معرفی شد.

 اعزام 520 اکیپ پزشکی به 230 روستا در سطح استان 

محمد نوری مسئول سابق بسیج جامعه پزشکی استان در ابتدای این مراسم به تشریح عملکرد سه و نیم ساله خود در این سازمان پرداخت و گفت: راه اندازی اکیپ های درمان صحرایی، تقویت طرح ویزیت رایگان مردم در مناطق محروم و گسترش تعاون و همکاری با سازمان ها، ارگان ها و نهادها ازجمله  مهمترین فعالیت های مجموعه بسیج جامعه پزشکی در طول تصدی مسئولیت بود.

وی با بیان اینکه طی این مدت 12 اکیپ درمانی صحرایی در شهرستان های استان راه اندازی شده است گفت: با کمک بسیجیان، 7 کانون نیز در شهرستان ها فعال شدند.

نوری از اعزام 520 اکیپ پزشکی به 230 روستا در سطح استان طی سه و نیم سال خبرداد و گفت: هزینه های این میزان فعالیت که سه برابر بودجه سامان بود با تعاون، مشارکت و همدلی سایر نهادها از جمله شبکه بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تامین اعتبار شد.

وی از خریداری یونیت دندان پزشکی سیار توسط سازمان جامعه پزشکی استان خبرداد و گفت: این کار برحسب نیازسنجی صورت گرفت بطوریکه در مدت کوتاه اغاز فعالیت این واحد سیار، بیش از 300 مورد درمان، ترمیم و جرم گیری دندان در مناطق محروم بودیم.

نوری در پایان سخنان خود ضمن قدردانی از اعضای شوای اندیشه ورزی و  بسیجان برای سلطانی مسول جدید سازمان بسیج جامعه پزشکی استان ارزوی موفقیت کرد.

انتهای پیام/ج