پربازدیدترین ها

کد خبر: 7434 ۱۶:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵

ندایی، مسئول جدید سازمان بسیج حقوقدانان استان اردبیل شد

مسئول سابق علمی و پژوهشی بسیج دانشجویی استان به عنوان مسئول جدید سازمان بسیج حقوقدانان استان اردبیل معرفی شد.

ندایی، مسئول جدید سازمان بسیج حقوقدانان استان اردبیل شد

به گزارش خبرنگار ابصارخبر، پیش از ظهر امروز طی مراسم تکریم و معارفه مسئول جدید سازمان بسیج حقوقدانان استان اردبیل که با حضور سردار فرهنگ مستعد حصاری جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در محل سالن جلسات ناحیه بسیج دانشجویی اردبیل برگزار شد، ضمن قدردانی از زحمات 10ساله صالح عین اللهی مسئول سابق بسیج حقوقدانان، رضا ندایی مسئول سابق علمی و پژوهشی بسیج دانشجویی استان به عنوان مسئول جدید این سازمان در اردبیل معرفی شد.

 آموزش مباحث حقوقی در مساجد، مدارس و دانشگاه ها ، برنامه پیش روی بسیج حقوقدانان استان

 صالح عین اللهی مسئول سابق سازمان بسیج حوقدانان استان اردبیل نیز به تشریح عملکرد10 ساله حضور خود در این سازمان پرداخت و با بیان اینکه سازمان بسیج حقوقدانان بر حسب احصاء نیاز 10 سال پیش راه اندازی شد،گفت: من به عنوان اولین مسئول این سازمان در استان، توفیق خدمت پیدا کردم.

وی انجام کارهای زیرساختی و زیربنایی را از مهمترین فعالیت های زمان تصدی مسئولیت خود برشمرد و گفت: شناسایی و ساماندهی حقوقدانان، وکلا و سردفتران در تراز انقلاب در کنار برگزاری کارگاه های آموزشی از دیگر فعالیت های سازمان بسیج حقوقدانان بود که توسط بسیجیان این سازمان انجام گرفت.

وی انجام نشست های آگاه سازی و آموزش مباحث حقوقی در مساجد، مدارس و دانشگاه ها را از برنامه های پیش روی سازمان بسیچ حقوقدانان نام برد و برای مسئول جدید این سازمان در انجام ماموریت های محوله و خدمت به مردم آرزوی موفقیت کرد.

انتهای پیام/ج