پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
رونق تولید
ثبت نام خادمین شهدا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
31. شهريور 1397 - 15:23   |   کد مطلب: 6739
نماینده ولی فقیه در استان در مراسم رژه نیروهای مسلح گفت: دفاع مقدس شناسنامه ملت ایران است و هر کسی می خواهد ملت ایران را بشناسد دفاع مقدس تابلویی برای شناسایی آن است.
 نماینده ولی فقیه در استان؛

به گزارش خبرنگار ابصارخبر، آیت‌الله سیدحسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل صبح امروز در رژه نیروهای مسلح به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس در میدان ارتش اردبیل گفت دفاع مقدس شناسنامه ملت ایران است و هر کسی می خواهد ملت ایران را بشناسد دفاع مقدس تابلویی برای شناسایی آن است.

وی در ادامه سخنان خود به رشادت‌ها و دلاوردمردی‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس فراموش اشاره کرد و گفت: در سایه این رشادتها  است که کشورمان به اقتدار همه‌جانبه دست یافته است.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل به هزینه های دشمنان اشاره کرد و گفت: علی‌رغم این که آمریکا از عراق در جنگ بر ضد ایران حمایت کرد و هزینه‌های زیادی را نیز در این جنگ تحمیلی صرف کرد ولی بارشادت‌های رزمندگان و شجاعت و ایثارشان ملت ایران به پیروزی بزرگی دست یافته است.

وی افزود: دشمنان و استکبار جهانی درصدد ضربه زدن به نظام اسلامی هستند که در سایه بصیرت‌مداری و شجاعت ملت ایران نقشه‌های دشمنان به یاس و ناامیدی تبدیل شده است.

امام جمعه اردبیل در ادامه به جنگ اقتصادی پرداخت و گفت: اکنون جنگ ادامه دارد و دشمنان جنگ اقتصادی را مبنای کار قرار داده‌اند که نیاز است دولت این جنگ اقتصادی را به فرصت تبدیل کند و بی‌شک با برنامه‌ریزی مناسب می‌توانیم از این جنگ اقتصادی نیز عبور کنیم.

وی تصریح کرد: ما قدردان رشادتهای نیروهای مسلح هستیم که در سایه درایت‌های آنان کشورمان به امنیت همه‌جانبه دست یافته است و کشور ایران جزو کشورهای امن دنیا محسوب می‌شود.

عاملی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای والامقام هشت سال جنگ تحمیلی گفت: هر چه داریم در سایه خون شهدای والامقام به دست آمده و با جان و دل راه شهدای والامقام را ادامه می‌دهیم.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل در پایان سخنان خود گفت: کشورمان در هشت سال دفاع مقدس به بالاترین تکنولوژی‌ها و توانمندیهای نظامی دست یافته و این موضوعی است که ما بتوانیم به بزرگ‌ترین دستاوردها برسیم و بی‌شک ما می‌توانیم از هجمه‌های اقتصادی و فرهنگی دشمنان عبور کنیم و نیروهای مسلح عظمت ملت ایران هستند که ما به داشتن چنین نیرویی افتخار می‌کنیم.

دیدگاه شما

آخرین اخبار