پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
رونق تولید
ثبت نام خادمین شهدا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
22. فروردين 1397 - 20:18   |   کد مطلب: 6173
مسئول تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی استان خبرداد؛
آغازثبت‌نام از معرفت‌جویان دوره‌های‌خط امام در اردبیل
مسئول تعلیم و تربیت ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل از آغاز فرایند ثبت نام و پذیرش معرفت جویان دوره های خط امام در اردبیل خبرداد و گفت: دانشجویان می توانند تا 15اردیبهشت ماه با مراجعه به دفاتر بسیج دانشجویی استان نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
مسئول تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی استان اردبیل

ایرج صحرایی مسئول تعلیم و تربیت ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل در گفتگو با خبرنگار ابصارخبر از آغاز ثبت نام معرفت جویان دوره های خط امام بسیج دانشجویی استان خبرداد و گفت:  دانشجویان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی سراسر استان تا 15 اردیبهشت می‌توانند برای شرکت در دوره های معرفت افزایی طرح ولایت دانشجویی استان اردبیل به دفاتر بسیج دانشجویی مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه دوره طرح ولایت متمرکز استانی تابستان سالجاری در یکی از دانشگاه های اردبیل برگزار خواهد شد، گفت: پس از پایان مهلت ثبت نام و برگزاری آزمون و مصاحبه حضوری، برگزیدگان ممتاز به دوره های خط امام کشوری شامل طرح ولایت و چمران اعزام شده و سایر پذیرفته شدگان نیز در دوره 10 روزه طرح ولایت متمرکز استانی حضور خواهند داشت.

وی اظهار امیدواری کرد با بهره مندی از تجربیات سالهای گذشته، طرح ولایت دانشجویی سال97 از بیشترین کیفیت لازم برخوردار بوده و بتوان نیروهای مؤثر و همطراز انقلاب اسلامی پرورش داده و جهت تداوم مسیر درخشان انقلاب و شهدای گرانقدر به جامعه اسلامی تحویل داد.

انتهای پیام/

 

طرح ولایت استانی

دیدگاه شما

آخرین اخبار