درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی "ابصارخبر" با 7سال سابقه فعالیت در عرصه خبری استان اردبیل، سعی دارد رویدادهای روز دانشگاه های استان اردبیل در کنار مهمترین و جذاب ترین اخبار ایران و جهان را در سریع ترین زمان در اختیار مخاطبان خود قرار دهد. 

با توجه به وجود بسیار فراوان سایت های خبری و تحلیلی فارسی زبان این کار دشوار است اما امیدواریم به کمک مخاطبان خوب سایت بتوانیم این مهم را تحقق بخشیم و در این راه از تمامی مخاطبان خود نیز یاری می طلبیم تا با نظرات و راهنمایی های خود ما را راهنما و مدد رسان باشند. 

این پایگاه اطلاع رسانی متشکل از تیمی رسانه ای و جوان می باشد که سعی دارد در عرصه خبر رسانی مخاطبان فارسی زبان موثر و موفق ظاهر شود و امیدوار است که بتواند منبعی مفید و معتبر برای مخاطبان خود باشد. 

مخاطبان این سایت همواره می توانند با مدیران و مسئولین سایت در ارتباط باشند و نظرات و دیدگاه ها و اخبار مد نظر خود را در اختیار مسئولین این سایت قرار دهند و یا انتقادات و نظرات خود مدیران این سایت را در مسیر بهتر شدن یاری نمایند. 

پایگاه خبری تحلیلی ابصار خبر در مسیر انقلاب اسلامی حرکت می کند و مصمم است تا تمام تلاش خود را در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی تحت نظر مقام معظم رهبری )مد ظله العالی) انجام دهد. 

پيشرفت، سربلندی و سعادت كشور را در گرو وحدت و يكپارچگي ملی، دادگری و خردورزی مي‌دانيم و اميدواريم بتوانيم در راه گسترش و نيرومند‌سازی اثربخش باشيم. 

نشانی پایگاه خبری ابصارخبر: اردبیل - میدان یحیوی- جنب پایگاه خبری سبلان ما

پست الکترونیکی: absarnews@gmail.com 

مدیر مسئول و صاحب امتیاز : مهدی جدی